Kategorie blog
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia naszych produktów jest ustawiana indywidualnie na karcie produktu. Każda grupa produktów ma inny czas realizacji, który się zmienia w zależności od ilości zamówień w określonym czasie. Czas realizacji wynosi przeważnie 5-10 dni roboczych, chyba że w karcie produktu zaznaczono inaczej, np. w kategorii dostępne od ręki. Do czasu realizacji zamówienia, należy doliczyć czas dostawy wybranego w zamówieniu przewoźnika (ok 1-2 dni roboczych przy przesyłkach krajowych). Czas realizacji wynika z faktu, że większość produktów szyta jest pod Państwa indywidualne zamówienia. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w sytuacji bardzo dużej ilości zamówień. W takim przypadku informujemy o możliwym opóźnieniu, jednak nie jest to częste zjawisko.

Czas realizacji zamówienia liczy się od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, lub jeśli wybrano opcję zapłaty za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia. Jeśli z jakiegoś powodu czas realizacji będzie musiał zostać wydłużony, będziemy o tym informować. W sytuacji zakupu produktów o różnych terminach realizacji, proszę brać pod uwagę ten najdłuższy.

Zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie. Rejestracja umożliwia śledzenie statusu zamówienia w każdej chwili. Śledzenie jest możliwe po zalogowaniu na swoim koncie.

Uwaga!
Czas realizacji może się wydłużyć w okresie świątecznym. O takim fakcie będziemy informować odpowiednio wcześniej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium