Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia naszych produktów wynosi przeważnie 10-14 dni roboczych, chyba że w karcie produktu zaznaczono inaczej, np. w kategorii dostępne od ręki. Do czasu realizacji zamówienia, należy doliczyć czas dostawy wybranego w zamówieniu przewoźnika (ok 1-2 dni roboczych przy przesyłkach krajowych). Czas realizacji wynika z faktu, że większość produktów szyta jest pod Państwa indywidualne zamówienia. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w sytuacji bardzo dużej ilości zamówień.

Czas realizacji zamówienia liczy się od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, lub jeśli wybrano opcję zapłaty za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia. Jeśli z jakiegoś powodu czas realizacji będzie musiał zostać wydłużony, będziemy o tym informować. W sytuacji zakupu produktów o różnych terminach realizacji, proszę brać pod uwagę ten najdłuższy.

Zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie. Rejestracja umożliwia śledzenie statusu zamówienia w każdej chwili. Śledzenie jest możliwe po zalogowaniu na swoim koncie.

Uwaga!
Czas realizacji może się wydłużyć w okresie świątecznym. O takim fakcie będziemy informować odpowiednio wcześniej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium